Članica Gradskog veća za socijalnu zaštitu Sanja Stojanović učestvovala je u humanitarnoj akciji parfimerije ''DM'', novootvorenom maloprodajnom objektu u robnoj kući ''Nju Nork''.
Ona je sat vremena radila na kasi i prodavala Novosađanima artikle, a ostvareni promet u tom periodu biće poklonjen u humanitarne svrhe. Prihod iznosi 100 hiljada dinara, koji će biti poslati Prihvatnoj stanici za beskućnike u Gagarinovoj ulici.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
bns
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar