Picula o novosadskim aktivistima u pritvoru: Zemlja koja teži EU ne može imati političke zatvorenike
13.05.2025.•
0
Izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju Tonino Picula izjavio je da zemlja koja je kandidat za Evropsku uniju poput Srbije ne može imati političke zatvorenike.
Komentari 25
Zrmanja raj
deda
e sad covek se lako ko jablan na vetru povija, kad dodju neki treci-narandzasti opet ce biti sponzor ili clan i dobiti posao, nista novo ni cudno
vaznije je sta ce se i kako odraditi
sto se tice jezerceta moglo bi da se produzi pa da se duz jedne strane stave trske ili lokvanj, nesto od toga sto preciscava ...nisam verziran ali znam da se to radi
da se kante za djubre postave koje pacovi nece ophoditi pa ih onda tu nece ni biti...
duvaj
ma vidim sve znas samo jos se od babe i dede se ceses o penziju, tipicni zluradi botard sa skoro zavrsenom srednjom uzaludnom, samom sebi prepametan a u stvari jadno nesposoban
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar