U kliničkom centru Vojvodine leči se 306 pacijenata, a tridesetoro je na respiratorima, što je za dva više u odnosu na poslednje podatke.
Na Institutu za plućne bolesti u Sremskoj Kamenici smešteno je 82 pacijenata, odnosno četiri manje u odnosu na 31. decembar, dok je broj pacijenata na respiratoru (10) nepromenjen.
U Vojnoj bolnici u Petrovaradinu leži 16 pacijenata, odnosno jedan više nego juče.
Zdravstvene ustanove i dalje ne navode podatke o broju otpuštenih sa lečenja i preminulih.
Kako je danas objavljeno, broj novih registrovanih slučajeva korone u Novom Sadu porastao je sa 52 na 150.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar