Od srede preko 20 stepeni

U Novom Sadu će u ponedeljak biti minimalno toplije i sunčano.
Od srede preko 20 stepeni
Foto: Pixabay
Duvaće slab i umeren, severozapadni i zapadni vetar. Minimalna temperatura biće 1, dok će maksimalna biti 14 stepeni.
U utorak sunčano i osetno toplije, do 19 stepeni.
U sredu, četvrtak i petak pretežno sunčano i veoma toplo. U sredu će najviša temperatura biti 21, u četvrtak 23, a u petak 24 stepena.
 
Biometeorološka prognoza za ponedeljak, 11. april:
 
Pobolјšanje biometeorološke situacije povolјno će uticati na većinu hronično obolelelih osoba. Izvestan oprez se savetuje srčanim i cerebrovaskularnim bolesnicima, kao i psihički nestabilnim osobama. Kod meteoropata su mogući reumatski bolovi i depresija.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Pronađeni tinejdžeri iz Novog Sada

Petnaestogodišnja devojčica iz Novog Sada čiji je nestanak prijavljen 29. aprila, pronađena je večeras oko 20.40 časova, saopštio je MUP.

Novosadski odbor SNS predložio Vučića za premijera

Gradski odbor Srpske napredne stranke (SNS) za Novi Sad je Glavnom odboru i Predsedništvu te stranke uputio predlog da predsednik Srbije Aleksandar Vučić bude nosilac liste i kandidat SNS za premijera na izborima.