Više od 40 obuka iz oblasti marketinga: Na jednom mestu steknite sva znanja za uspešan biznis
Marketing nikada nije bio bitniji - za uspešno poslovanje danas morate da imate veštine koje šire vaš brend, a sticanje znanja nije lako.

Foto: Pixabay
Zato postoji jedno mesto na kojem možete da dobijete sve informacije.
Više od 40 obuka iz bogate oblasti marketinga nalazi se u ponudi Akademije Oxford, ustanove čiji stručni i iskusni predavači na kvalitetan i razumljiv način prenose neophodna znanja.
Odlučite se za analizu marketinških kampanja, upravljanje prodajom ili pak za istraživanje tržišta i steći ćete profesionalna znanja neophodna za biznis. Tu su i danas prekopotrebne veštine komunikacije sa klijentima, nadređenima i potencijalnim potrošačima, što su obuke koje možete da pohađate u bilo kojoj od poslovnica Akademije Oxford.
Zanimanja sadašnjosti i budućnosti
Jedno od najtraženijih zanimanja danas je kreiranje sadržaja za različite kampanje i prezentacije kompanija, bez obzira na njihovu veličinu. Zato su danas ovi kreatori sadržaja - kopirajteri, izuzetno traženi na tržištu, a njihove veštine brzine i tačnosti u pisanju i/ili prevođenju bitne su svakom poslodavcu. Odlučite se za obuku iz oblasti kopirajtinga i steći ćete znanje za zanimanje sadašnjosti.
Ukoliko ste zainteresovani za širenje biznisa izvan granica matične zemlje, interesovaće vas obuka iz oblasti međunarodnih komunikacija i digitalne strategije za razvoj biznisa.
Svi koji su na rukovodećim pozicijama ili su angažovani u odeljenjima za ljudske resurse vrednovaće sticanje znanja iz oblasti employer branding-a, koje je visokorazvijeno u zemljama sa jačom ekonomijom i vredno je uloženog vremena. Budite među poželjnijim poslodavcima i omogućite sebi, ali i svojim zaposlenima najbolje uslove za rad u kompaniji koja vrednuje zakonske propise - odlučite se za neku od obuka u oblasti poznavanja zakona.
Kroz obuke naučite kako da uspešno i direktno komunicirate sa potrošačima i korisnicima vaših usluga, te na koji način da rešavate bilo koji nastali problem i zadržite svoje (zadovoljne) klijente.
Trajanje specijalizovanih obuka umnogome zavisi od prirode samih oblasti za koje se polaznici odluče. U ponudi su individualni, poluindividualni i grupni časovi, u poslovnici ili onlajn, u zavisnosti od potreba i mogućnosti polaznika.
Kompanije mogu da se odluče i za korporativni pristup obukama, gde će nastavu pohađati grupa zaposlenih i koji će - kao i svi polaznici Akademije Oxford, nakon uspešnog kursa steći sertifikate o novim znanjima i veštinama.
Odaberite obuke po želji
Opredelite se za neku od obuka i prijavite se već danas na zvaničnom sajtu Akademije Oxford. Upoznajte se sa celokupnom ponudom i detaljnim uslovima pohađanja obuke OVDE, gde ćete pronaći i spisak gradova u kojima su obuke dostupne.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti
Zašto Vučić ne dolazi u Novi Sad: "Mrzi taj grad jer ne može da ga podredi svojoj volji"
04.09.2025.•
20
Očigledno istraživanja javnog mnjenja pokazuju da Aleksandar Vučić nije dobrodošao u Novi Sad i da bi njegova pojava bila ono što bi ujedinilo ljude, koji nisu skloni da izlaze, da dođu da mu zvižde.
Udruženje policije: Policajac i student nisu suprotstavljani svetovi - i policajci su očevi, majke, braća
04.09.2025.•
25
Novosadsko Strukovno udruženje policije "Dr Rudolf Arčibald Rajs" povodom protesta najavljenog za petak, 5. septembar, apelovalo je na uzdržavanje od podizanja tenzija.
Novi Sad dobio novi salon nameštaja - sve na jednom mestu
04.09.2025.•
0
Nakon Beograda i Pančeva, Geppetto je stigao i u Novi Sad.
U Novom Sadu za jedan dan rođeno 27 beba
04.09.2025.•
0
U Novom Sadu je u protekla 24 sata rođeno 27 beba.
Iako se još ne zna kad će izbori: "U udžbenicima će se izučavati kako studenti prave listu"
04.09.2025.•
11
Profesorka na Filozofskom fakultetu u Novom sadu Jelena Kleut ocenila je da će se izučavati u udžbenicima kako studenti prave izbornu listu.
Priprema za četvrtak: Novosađani, pogledajte šta vas očekuje
03.09.2025.•
1
Vreme će u četvrtak biti prijatno, taman da se prošetate po gradu i posetite neki zanimljiv događaj.
Bačulov i Pogačar saslušani u policiji: Krivične prijave protiv njih podnele anonimne osobe
03.09.2025.•
1
Novosadski odbornici Miša Bačulov i Miran Pogačar dali su danas izjave u policiji, gde su pozvani zbog krivičnih prijava koje su protiv njih podnele anonimne osobe.
"Srbijo, da li se čujemo": Novosadski studenti objavili gde će biti protest u petak
03.09.2025.•
14
Studenti u blokadi fakulteta u Novom Sadu objavili su da će se protest koji su najavili za petak održati kod univerzitetskog kampusa.
Ko radi pregled tunela "Iriški venac" i mosta u Novom Sadu: Firme o kojima se već pisalo
03.09.2025.•
6
Tehnički pregled tunela "Iriški venac" i petog novosadskog mosta radiće Gradski zavod za veštačenje iz Beograda i firma "IPK" koja je u stanu zamenika direktora tog zavoda.
Obustavljen tender za izgradnju Centra za posmatranje jelena i bizona na Fruškoj gori
03.09.2025.•
0
Obustavljen je tender za izgradnju Vizitorskog centra za posmatranje evropskog jelena i evropskih bizona, koji je trebalo da se nalazi u Nacionalnom parku "Fruška gora".
Novosadski studenti o policijskoj brutalnosti: "Vadi pendrek i slobodno"
03.09.2025.•
10
"Osećamo se ugroženo, više nismo bezbedni ni u Kampusu", rekli su studenti na konferenciji za novinare povodom niza policijskih akcija u prethodnim danima na Univerzitetu u Novom Sadu.
Policajac oduzeo, pa vratio telefon novosadskom reporteru tokom protesta
03.09.2025.•
0
Reporteru Bete iz Novog Sada Božidaru Milovcu poliacajac je, tokom izveštavanja o intervenciji policije kod DIF-a, 1. septembra, oduzeo telefon. Posle nekog vremena telefon mu je vraćen.
Beočinci do novembra bez pijaće vode, u petak protest
03.09.2025.•
7
Protest meštana Beočina koji su već mesecima bez pijaće vode biće održan u petak, 5. septembra.
Deo zaposlenih Instituta za ratarstvo štrajkuje u petak
03.09.2025.•
7
Deo zaposlenih u Institutu za ratarstvo i povrtarstvo, preko svoje sindikalne organizacije, doneo je odluku o stupanju u štrajk.
Prevoz za đake iz Bačkog Jarka ipak obezbeđen: Nastava od danas u Sirigu i Temerinu
03.09.2025.•
2
Za đake Osnovne škole "Slavko Rodić" u Bačkom Jarku ipak je tokom jučerašnjeg dana obezbeđen prevoz do škola u Sirigu i Temerinu.
Ivana Macak i obijanje stranačkih prostorija: Optužbe Inicijative za Požegu i ZLF-a
03.09.2025.•
5
Inicijativa za Požegu i Zeleno-levi front optužili su Ivanu Macak i Mihaila Milovanovića da su im obili prostorije u nedelju, 31. avgusta.
Novosađani, pogledajte na kakve medije odlaze vaše pare
03.09.2025.•
18
Grad Novi Sad dodelio je sredstva iz budžeta za finansiranje medijskih projekata. Evidentno je da je gradska vlast nagradila poslušne i irelevantne medije.
Javna sednica komisije za planove: Razmatraju se i primedbe na Galensov "park" na Naselju
03.09.2025.•
6
Javna sednica Komisije za planove Novog Sada održaće se u četvrtak, 4. septembra, a na njoj će se razmatrati primedbe, predlozi i sugestije na četiri urbanistička nacrta.