U prethodna dva dana u Betaniji rođeno 29 beba
02.05.2025.•
0
U prethodna dva dana u novosadskom porodilištu bilo je 28 porođaja.
Kako se može videti na fotografijama, bar tri crvena autobusa harmonike iz Beograda bila su danas na Limanu gde su prikupljali putnike za "najveći skup u istoriji Srbije".
Građani Novog Sada, pa i sam gradonačelnik sa njegovim saradnicima, sada su na putu za Beograd.
Beograđani, ako ste se pitali gde su vam autobusi, evo ih voze ovce iz NS na miting Žvali. pic.twitter.com/JuHbEj3Z8m
— Dzinglbau Mrnjau (@DMrnjau) May 26, 2023
Komentari 32
Mira
Sloba53
Vuku nas u propast definitivno , pogledajte likove na skupu !
Bistar čovek i bez škole , kad nešto ne razume ćuti i ne meša se. Ali ovi ništa ne znaju ali imaju stav !
Miki
Strasno gde zivimo
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar