Dva zlata i dve bronze za gimnazijalce iz fizike, učestvovali i đaci Jovine gimnazije

Na Balkanskoj olimpijadi iz fizike gimnazijalci iz Srbije osvojili su dve zlatne i dve bronzane medalje.
Dva zlata i dve bronze za gimnazijalce iz fizike, učestvovali i đaci Jovine gimnazije
Foto: 021.rs
Zlato su osvojili Mihajlo Radovanović i Janko Popović, učenik koji je i apsolutni pobednik takmičenja.
Bronza je pripala Milanu Gašiću i Ognjenu Jankoviću.
Ekipa Srbije je bila najuspešnija na ovogodišnjem takmičenju u Draču, a činili su je učenici Matematičke gimnazije u Beogradu i novosadske gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj".
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Svraka

    01.07.2023 14:22
    Pravda
    Da je neka pjevačica osvojila zlato novine bi pisale o njoj kao svjetskoj zvezde, a đaci su beznačajno u demokratskoj Srbiji..
  • Razum

    26.06.2023 18:58
    Bravo
    Ova vest treba da je na naslovnim sranicama svih novina
  • ana

    26.06.2023 15:58
    bravo!
    Odlicna vest! Dajte vise paznje ovakvim vestima u medijima!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti

Paketići za davaoce krvi u subotu

Zavod za transfuziju krvi Vojvodine, 3. januara 2026. godine, organizuje akciju "Dar za dar", kada će svi davaoci koji toga dana daju krv dobiti novogodišnji paketić za decu.

Elena je prva novosadska beba u 2026. godini

Gradonačelnik Žarko Mićin je prvoj bebi rođenoj u 2026. godini, čija majka ima prebivalište na teritoriji Grada Novog Sada, uručio poklon od 300.000 dinara iz gradskog budžeta.