
Novi Sad po nižoj ceni prodaje poslovni prostor na Salajci
Grad Novi Sad će po drugi put pokušati da proda poslovni prostor na Salajci.

Foto: Pixabay
Prema oglasu Gradske uprave za imovinu i imovinsko-pravne poslove, prodaje se lokal od 184 kvadratna metra koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u Ulici Branka Radičevića 1, 1a, 1b i 1v.
Početna cena ovog prostora je 303.408,58 evra.
Kako se 021.rs uverio, nova cena je za 20 odsto manja u odnosu na prvi pokušaj prodaje u novembru 2023.
Ova nekretnina će pripasti ponuđaču koji ponudi veći iznos.
Ukoliko dva ili više ponuđača ponude isti iznos, komisija koju formira Gradsko veće zatražiće da u roku od tri dana dostave nove, više ponude.
Da bi neko učestvovao, mora da uplati depozit od 31.000 evra, uz informacije o ponudi, ličnim podacima i informacijama o firmi.
Za poslovni prostor ponude se šalju Gradskoj upravi do 31. januara, a otvaranje istih je 6. februara, u14 časova, u prostorijama uprave.
Sve informacije o prodajama zainteresovani mogu da dobiju u Gradskoj upravi za imovinu i imovinsko-pravne poslove, u Narodnog fronta 53.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H
Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti
FOTO, VIDEO: Osvanuo baner "Free students! Free elections! Now!" na Petrovaradinskoj tvrđavi
27.09.2025.•
0
Na bedemu Petrovaradinske tvrđave pojavio se baner na kojem piše "Free students! Free elections! Now!" (Slobodni studenti! Slobodni izbori! Sada!).
Studenti pozivaju u nedelju na okupljanje: "Nas je ipak više"
27.09.2025.•
0
Studenti u blokadi fakulteta Univerziteta u Novom Sadu pozvali su na okupljanje u nedelju, 28. septembra, u 14 časova kod Železničke stanice.
Preventivni pregledi u ponedeljak na Trgu slobode povodom Svetskog dana srca
27.09.2025.•
0
Preventivni pregledi biće organizovani u ponedeljak, 29. septembra, na Trgu slobode, povodom Svetskog dana srca.
"Humanitarni ponedeljak" za pomoć Jeleni Dobromirov
27.09.2025.•
0
Poslednjeg septembarskog ponedeljka, 29. septembra, akcija "Humanitarni ponedeljak" biće namenjena našoj sugrađanki Jeleni Dobromirov.
Okrugli sto o Ivanu Negrišorcu u utorak
27.09.2025.•
0
Okrugli sto posvećen Ivanu Negrišorcu (1956) biće održan u Digitalnom omladinskom centru, u utorak, 30. septembra.
Novosađani, uštedite 16.000 dinara na kupovini novog bicikla u Beta Bike-u
27.09.2025.•
0
U novosadskom Beta Bike-u, uz podsticaj koji dodeljuje Grad Novi Sad, možete da uštedite i do 16.000 dinara na kupovinu novog bicikla zato što prodavnica obezbeđuje dodatni popust.
U Novom Sadu za jedan dan rođeno 26 beba
27.09.2025.•
1
U Novom Sadu je u protekla 24 časa rođeno 26 beba.
Danas oko 20 stepeni, uz košavu
27.09.2025.•
0
U Novom Sadu će danas biti promenljivo oblačno uz umerenu i jaku košavu.
Za ispitivanje bezbednosti Jovine gimnazije milion dinara, krivična prijava protiv direktora u fioci
26.09.2025.•
2
Vlada Vojvodine je na jučerašnjoj sednici iz budžetske rezerve obezbedila skoro milion dinara za izradu elaborata o bezbednosti zgrade Gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj".
Zbor građana pozvao na okupljanje na kružnom toku kod Najlon pijace
26.09.2025.•
3
Građani okupljeni oko "Zbora severno od kanala" pozvali su na protestno okupljanje u nedelju, 28. septembra, u 14 časova, na kružnom toku između Sentandrejskog puta i Primorske ulice.
ANEM: Još nije vraćena oduzeta oprema redakciji Blokada Info iz novosadskog Rektorata
26.09.2025.•
0
Studentskoj redakciji "Blokada Info" još uvek nije vraćena kompletna novinarska oprema, koja je oduzeta prilikom upada policije u Rektorat Univerziteta u Novom Sadu 5. septembra.
Kvalitenija zaštita zanatskih sireva: Novi liofilizator pušten u rad u Krušedolu
26.09.2025.•
1
Novi liofilizator svečano je pušten u rad u Krušedolu u okviru prekograničnog projekta "Pannonian Superfood - Primena inovativne tehnologije prerade hrane u proizvodnji zanatskih sireva".
Dušan Bajatović imenovan za počasnog konzula Ruske Federacije u Novom Sadu
26.09.2025.•
24
Direktor javnog preduzeća "Srbijagas" Dušan Bajatović imenovan je za počasnog konzula Ruske federacije u Novom Sadu.
Zborovi najavili kontraskupove u Novom Sadu: "Da pokažemo 'ćacijima' gde je zatvor"
26.09.2025.•
21
Nakon što su skupovi "Građani protiv blokada" zakazani u Novom Sadu, u nedelju, zborovi građana su najavili kontraskupove.
Pritisci na radnike PIO fonda u Novom Sadu zbog 16 minuta tišine
26.09.2025.•
4
Zaposleni u pokrajinskom fondu za penziono i invalidsko osiguranje okupili su se ispred filijale u Novom Sadu kako bi ukazali na pritiske sa kojima se suočavaju.
Direktor Hitne pomoći nastavlja da deli upozorenja pred otkaz, doktorka traži pravdu na sudu
26.09.2025.•
19
Zaposleni u Zavodu za urgentnu medicinu u Novom Sadu nastavljaju da dobijaju upozorenja pred otkaze od direktora ove ustanove dr Bogdana Živanovića.
Zameniku gradonačelnika Đurađu Jakšiću nagrada od skoro 300.000 dinara za 20 godina rada
26.09.2025.•
48
Zameniku gradonačelnika Đurađu Jakšiću biće dodeljena novčana nagrada od skoro 300.000 dinara zbog navršenih 20 godina rada u gradskim i pokrajinskim ustanovama.
Za dva udruženja 52 miliona: Kakvi projekti očekuju mlade u Novom Sadu?
26.09.2025.•
2
U okviru projekta "Novi Sad - grad mladih, Srbija - zemlja mladih" Grad Novi Sad dodelio je 52 miliona dinara udruženjima Opens i Novosadskom omladinskom forumu.
U subotu promenljivo oblačno uz košavu
26.09.2025.•
0
U Novom Sadu će u subotu biti promenljivo oblačno uz umerenu i jaku košavu.
Neizvesno vreme povratka na Železničku stanicu: Dodatne analize, pa uređenje prilaza
26.09.2025.•
28
Nije poznato kada bi Novosađani i putnici koji dolaze u grad ponovo mogli da koriste deo Železničke stanice, koja je zatvorena od 1. novembra 2024. godina, kada je pala nadstrešnica.
Novosađani zarađuju 126.000 dinara - jeste li blizu proseka?
26.09.2025.•
72
Novosađani su u julu zarađivali u proseku skoro 126.000 dinara, pokazuju podaci Republičkog zavoda za statistiku (RZS).
Komentari 1
Дуле
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar