U 18 žardinjera posađene su puzave muškatle i ladolež.
Pored toga, glavni gradski trg i pešačku zonu krasiće i raznobojno cveće u visećim saksijama, koje se postavljaju na stubovima ulične rasvete.
Do sada su kombinacijom puzavih muškatli, ladoleža, dihondre i smilja ukrašeni kandelabri u Katoličkoj porti, Njegoševoj ulici i na Trgu slobode, a u toku je postavljanje cveća na Trgu mladenaca i Železničkoj ulici.
Narednih dana saksije sa cvećem biće postavljene na stubovima rasvete u Dunavskom parku, Zmaj Jovinoj, Kralja Aleksandra i Pašićevoj ulici.
Ukupno će biti postavljene 372 saksije.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 6
Hlada, a ne cveća
E svasta
NS
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar