Sin Milomira Jaćimovića prekinuo štrajk glađu
13.11.2025.•
0
Sin Milomira Jaćimovića prekinuo je štrajk glađu.
"Oprostite mi vi, mladi ljudi ovde, na ovom mestu, meni i mojoj generaciji, koja, uprkos želji da promeni stvari, ostavlja ovakvu zemlju i ovakvo društvo koje se davi u korupciji i kriminalu, bestidnosti i neljudskosti", rekao je Marković.
"Umesto straha - prisutnost. Umesto mržnje - ljubav."
— Radio 021 (@Radio021) November 17, 2024
Vajar Rade Marković na današnjoj blokadi u #NoviSad pic.twitter.com/HdBUR7dL1c
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 5
brus
Bebe
oliva
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar