Na "Promenadi" je okačen veliki transparent "krvavih ruku".
U tržnom centru su bacani leci, a Pokret slobodnih građana je snimak objavio na društvenim mrežama.
Danas je tačno četiri nedelje od tragedije na Železničkoj stanici. U padu nadstrešnice poginulo je 15 osoba, a dvoje je teško povređeno.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 21
Ana
Nijedno slovo ne sme da se napiše i zažvrlja bez kazne.U Singapuru bi im preselo. Zato je Singapur čist.
Gde su Dačiću vesti i spisak kažnjenih za prljanje grada ? Šta rade silne kom inspekcije osnovane navodno za prekršaje prljanja grada.Kad postoje Rešenja nema izlaska iz zemlje dok se kazna ne plati . Nema primanja ni spolja ni iz zemlje bez naplate.
Eto zato ja mislim da su i jedni i drugi u službi istih. Ovi jer štete ovi jer ne kažnjavaju. tako je i Kosovo otišlo. Niko ništa nije plaćao niti ih je iko teretio.
Zebra
Krcko
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar