Na javnom času govoriće glumac Radoslav Rale Milenković, dramaturškinja i rediteljka Minja Bogavac i knjižvenica i satiričarka Aleksandra Filipović.
Osim njih, okupljenima će se obratiti i učenici i profesori.
Javni čas počinje u 12.30h.
Javnom času prethodi protest "Raspust je vaš, promena je naša" koji počinje u 11.52h kod Futoške pijace. Nakon 15 minuta ćutanja u 12.07 kreće se ka Trgu slobode.
Posle javnog časa srednjoškolci će povesti u šetnju do Školske uprave grada Novog Sada (Bulevar Mihajla Pupina 6).
Ovo je treći protest u organizaciji srednjoškolaca, od tragedije koja se 1. novembra dogodila u Novom Sadu i od početka blokada fakulteta i pojedinih srednjih škola.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 3
.
Slucaj
Neko
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar