Vučić: U Novom Sadu juče bio omanji skup ljudi koji žive u svom balonu i maštaju da će se pitati nešto

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je za u Novom Sadu da je policija preterala u proceni.
Vučić: U Novom Sadu juče bio omanji skup ljudi koji žive u svom balonu i maštaju da će se pitati nešto
Foto: 021.rs
Kako je rekao Vučić, to je bio omanji skup ljudi koji žive u svom balonu i još maštaju da će se pitati nešto, jer ne razumeju da situacija nije ista kao u februaru prošle godine.
Podsetimo da je MUP nakon skupa u Novom Sadu, koji su juče organizovali studenti u blokadi, saopštilo da je na tom skupu bilo "najviše oko 7.800 osoba".
Drugih procena, za sada, nije bilo.
 
Kako je protekao skup u Novom Sad možete videti u našoj vesti OVDE, a šta je poručeno sa njega pročitajte OVDE.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Aleks

    23.06.2026 07:50
    Po Drška
    "Policija je preterala u proceni i omanula u intervenciji".
    Idemooooo !
  • NS

    22.06.2026 10:22
    Bilo je dosta turista iz Hr !
  • Otpisani

    22.06.2026 08:30
    Zbog njega, ja ne mogu u kuću svojih roditelja jer su oni opsednuti njime/njima. Jedno su konstruktivne rasprave a drugo je obožavanje ličnosti. Sva ta provokacija mora prestati, sve te predstave za narod treba zabraniti, zato što oni ništa drugo ne rade i ne misle, nego o svakoj sledećoj predstavi, od Kine do Azerbejdžana, pa do mosta u Novom sadu ili data centra u Kragujevcu. Prema tome, oni ne rade ništa do što smišljaju predstave za narod a narod to voli. Njih nije briga za narod, narod nije briga za njih, oni su ujedinjeni u tome, da ih nije briga ni za šta. Da li je predsednika briga za policajca koji dobio batina i da li je prebijenog policajca briga za predsednika? Nije, zato je strašno to što oni pokazuju, da se brinu jedni o drugima.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Novi Sad - Vesti