Radionica "Neće T-reks Steva na maškaradi da zeva" u Muzeju Vojvodine
Povodom Maškarade, Muzej Vojvodine pokreće ciklus radionica na temu "Maske i mašakarade" namenjenih deci uzrasta 5 - 10 godina.

Foto: 021.rs
Prva radionica pod nazivom "Neće T-reks Steva na maškaradi da zeva", biće održana u nedelju, 7. februara, u 11 sati, u Dunavskoj 35.
Deci će biti predstavljeni narodni običaji i načini maskiranja u prošlosti, za vreme uskršnjih poklada, a deca će pripremati masku dinosaurusa za predstojeću virtuelnu Maškaradu.
Radionicu vodi Vladimira Stanisavljević, muzejski pedagog.
Program je ograničen na prisustvo 15 mališana, pa je potrebno da prijavite dete na e-mail: pedagoska.sluzba@muzejvojvodine.org.rs.
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.