Ovom orkestru pridružiće se kvartet Terem, čija muzika predstavlja mešavinu različitih žanrova.
Pored Vojvođanskog simfonijskog orkestra ovaj koncert organizovaće i Muzička omladina Novog Sada.
Dirigent će biti maestro Berislav Skenderović, a na koncertu će biti izvođen program pod nazivom "Ruska noć" i biće izvođena umetnička, etno i filmska muzika.
Ulaznice su u prodaji na blagajni Srpskog narodnog pozorišta, a cene karata su 1.600 dinara za balkon i 2.000 za parter.
Koncert će početi u 20 časova.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar