Putnici koji su sinoć zatekli na železničkoj stanici Grand sentral na Menhetnu imali su prilike uživo da slušaju koncert nekadašnjeg člana legendarnih Bitlsa Pola Makartnija.
Koncert je mogao i da se prati onlajn, a putnici na veličanstvenoj njujorškoj stanici mogli su da čuju Makartnija kako izvodi poznate pesme, ali ne i da ga vide. Muzičar je nastup održao iza velike crne zavese, a samo pozvani su mogli da prisustvuju događaju, prenosi CBS News.
Među gostima koji su mogli i da vide i čuju Makartnija bile su mnoge poznate ličnosti, kao što su Džon Bon Džovi, Meril Strip, Ejmi Šumer, Kejt Mos, Šon Lenon…
Makartni (76) je na stanici Grand sentral izveo 24 numere snimljene tokom više od 50 godina karijere.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju - LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Komplet vinilnih mono LP ploča Bitlsa, koji je pripremljen za tržište prvi put nakon originalnog izdavanja 2014. godine, rasprodat je pre no što se našao u distribuciji, izvestili su kolekcionari.
Američka pevačica Bili Ajliš osvojila je najveći broj nagrada na ovogodišnjoj dodeli Američkih muzičkih nagrada u Las Vegasu, za koje su glasali fanovi, među kojima je i nagrada za umetnicu godine.
Glavna zvezda Superboula i višestruki dobitnik Gremija, Kendrik Lamar, pojaviće se zajedno sa Postom Malonom, Tejlor Svift i Bijonse, na svečanoj dodeli Američkih muzičkih nagrada u Las Vegasu.
Britanski alternativni rok bend "Skunk Anansie", predvođen pevačicom Skin, u petak, 23. maja objaviće novi album pod nazivom "The Painful Truth", prvi nakon devet godina pauze.
Pesma "Potrošena ljubav" (Wasted love), izvođača Džej Džeja (J.J.) koja je predstavljala Austriju, pobedila je na ovogodišnjem takmičenju za pesmu Evrovizije, održanom u švajcarskom gradu Bazelu.
Ovogodišnje finale Evrovizije održaće se večeras, a novinar CNN-a, koji muzičku manifestaciju prati poslednjih sedam godina, napravio je svoju rang listu, uz komentare svih 26 pesama.
Večeras je održano drugo polufinalno veče za pesmu Evrovizije u Bazelu i od 16 takmičara je izabrano poslednjih 10 finalista, ali Srbija nije među njima.
U četvrtak ujutro, u 9.15 časova, širom Finske dogodio se jedinstveni događaj - radijske stanice, tržni centri, pa čak i neke javne ustanove su u isto vreme pustili "Sandstorm" od DJ-a Darudede-a.
Kompanija "Showers to You" napravila je listu najboljih singlova za pevanje dok se tuširate koristeći podatke sa Spotifyja, jednog od najpopularnijih muzičkih striming servisa na svetu.
Pevač "Tvista" Čabi Čeker, pop zvezda Sindi Loper i grandž rok bend Saundgarden među izvođačima su koji su ove godine nominovani za ulazak u Kuću slavnih rokenrola.
Komentari 1
Robert
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar