VIDEO: Grčka pokreće onlajn platformu za promociju zemlje tokom pandemije
Ekatimerini piše da će projekat biti realizovan uz podršku kompanije Gugl (Google).
Glavni ciljevi inicijative su da se ljudima širom sveta pomogne da ostanu u dodiru sa grčkom kulturom i da otkriju i budu inspirisani atrakcijama zemlje od kuće, kao i da se zaposleni u turizmu u Grčkoj unaprede svoje informatičke veštine.
Platforma "Grčka od kuće", koja treba da održi interesovanje potencijalnih posetilaca, koristiće i Jutjub, gde će biti postavljeni snimci sa popularnim ličnostima, kao što je teniser Stefanos Cicipas i zvezda američke košarke Janis Adetokumbo.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 3
VR
nema
Rock
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar