Kako prenosi BBC, L Tuke, grad na severu Francuske, dobio je blagoslov kralja, saopštila je lokalna skupština.
Tuke-Paris-Plaž aerodrom će se ubuduće zvati međunarodni aerodrom Elizabeta II L Tuke-Paris-Plaž.
Još uvek nije objavljen datum promene imena, a zahtev za to je podnet šest dana nakon kraljičine smrti 8. septembra 2022.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar