Er Frans obnavlja liniju Beograd - Pariz

Kompanija Er Frans saopštila je danas da će od 28. marta obavljati tri leta nedeljno između beogradskog aerodroma Nikola Tesla i pariskog Šarl de Gol, dok se od kraja maja planiraju svakodnevni letovi.
Er Frans obnavlja liniju Beograd - Pariz
Foto: Pixabay
To predstavlja povratak Er Fransove linije Beograd - Pariz posle višemesečne pauze.
 
Letovi će se od marta do kraja maja obavljati sredom, petkom i nedeljom.
 
U saopštenju se dodaje da kompanija putnicima nudi fleksibilne uslove rezervacije i da će karte za letove do 31. decembra 2021. moći da se menjaju ili da se dobije povraćaj novca. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Putovanja