U avionu "boing 727" nalazilo se 185 putnika u trenutku kada je primećen plamen na levom krilu letelice.
Pretpostavlja se da je uzrok požara tehnički kvar, a inženjerski tim avio-kompanije sprovodi istragu.
Jedan od putnika je rekao da se od trenutka kada je avion poleteo iz Nju Delhija videlo da nešto nije u redu.
"Svetla su treperila tokom leta. Osećali smo da nešto nije u redu od trenutka kada je avion poleteo. Ovo je nemar 'Spicejet-a'", rekao je jedan od putnika.
Prema izveštajima, letelica je imala problem da dostigne odgovarajuću visinu, a u vazduhu je bila 25 minuta.
Po sletanju putnici su evakuisani.
Podrži 021
021 je pokrenuo svoj gift shop - Shopins.rs, a kupovinom nekog od artikala direktno podržavate rad naše redakcije. Svaki vaš doprinos, ma kako bio velik ili mali, dragocen je. Jer pravo novinarstvo vredi.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar