Njemu sad preti kazna od najmanje 15.000 evra i do pet godina zatvora.
Neki prisutni su snimili scenu, koja se verovatno dogodila 23. juna.
Snimak je završio na društvenim mrežama i alarmirao policiju, prenosi agencija Ansa.
"Veoma ozbiljan i nedostojan postupak i znak nevaspitanja. Nadam se da će počinilac biti identifikovan i sankcionisan po našim zakonima", izjavio je ministar kulture Đenaro Sanđulijano.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 1
Mire NS
Romea i Julije vam!!!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar