Info - Svet

Guverner Oklahome ima koronu

Guverner Oklahome Kevin Stit saopštio je danas da je testiran pozitivno na korona virus i da se nalazi u izolaciji u svojoj kući.

U svetu od početka pandemije umrlo više od 3.000 medicinara

Od početka pandemije virusa korona u svetu je preminulo više od 3.000 lekara i drugog medicinskog osoblja, saopštila je Organizacija za ljudska prava Amnesti inernešenal, uz napomenu da je taj broj sasvim sigurno veći, jer je u mnogim državama nemoguće doći do zvaničnih podataka.