Dizni je objavio prvi tizer trejler za predstojeći igrani rimejk filma "Moana" - ali su reakcije na internetu prilično podeljene.
Ova igrana verzija dolazi deset godina nakon što je originalni animirani film "Moana" postao globalni bioskopski hit, i svega 18 meseci nakon što je "Moana 2" nastavila priču u animiranom formatu.
Kratki tizer, prepun CGI efekata, prikazuje Katrin Laga'aia u ulozi Moane, i Dvejna Džonsona kao polubožanstvo Mauija.
Diznijevi prethodni igrani rimejkovi obično su dolazili najmanje 20 godina nakon originala - kao što su to bili "Kralj lavova", "Mala sirena", "Aladin" i "Mulan".
Sada su se mnogi na društvenim mrežama složili da je za igranu verziju "Moane" prerano, s obzirom na to da je originalni film izašao tek u novembru 2016, a nastavak manje od godinu dana ranije.
"Dakle, praktično je i dalje animirano, samo su umetnuli prave ljude", glasi jedan komentar ispod videa na Jutjubu, koji je pregledan više od šest miliona puta - i već je prikupio gomilu negativnih komentara.
"Animirani original Moana nije ni blizu dovoljno star za igrani rimejk", glasi još jedan popularan komentar.
"Nekako izgleda još digitalnije nego originalni film", požalio se drugi korisnik.
Jedna osoba na mreži X nazvala je film "verovatno najuvredljivijim od svih igranih rimejkova", jer je original toliko nov da nema osnova da se kaže kako je cilj "privući novu generaciju".
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
U takmičarskom programu 76. Berlinskog međunarodnog filmskog festivala nalaze se dva filma iz Srbije, autorki Jelice Jerinić i Mine Simendić, koji će na toj smotri imati svoje svetske premijere.
Evropske filmske nagrade (EFA), prepoznate kao "Evropski Oskar", uručene su 38. put na gala ceremoniji pred gotovo hiljadu stvaralaca sedme umetnosti u berlinskom Haus der Kulturen der Welt.
Crveni tepih na dodeli Zlatnih globusa otvoriće kasno večeras sezonu holivudskih nagrada, očekivanom dominacijom filma "Jedna bitka za drugom" ostvarenja Pola Tomasa Andersona, sa devet nominacija.
Mladi glumci u usponu Tigan Kroft (Titans) i Majlo Manhajm (Zombies franšiza) dobili su glavne uloge u Diznijevom igranom filmu "Zlatokosa" (Tangled), koji je zasnovan na njihovom animiranom filmu iz 2010. godine.
"Black Mirror", antologijska serija sa Netfliksa koja je zabrinjavajuće predvidela mnoge tehnološke razvoje koji trenutno muče čovečanstvo, vraća se i sa osmom sezonom.
Četvrta sezona serije "Beli lotos" snimaće se u luksuznom hotelu koji je u 19. veku bio palata, pod nazivom Šato de la Mesardije, u Sen Tropeu na Azurnoj obali.
Animirani nastavak "Zootopia 2" ušao je u istoriju kompanije Dizni kao najprofitabilniji film studija sa globalnim prihodom od 1,46 milijardi dolara na svetskim bioskopskim blagajnama.
Izbor božićnog filma oko kojeg će se složiti cela porodica može biti pravi izazov, a rasprave o najboljem prazničnom naslovu vode se svake godine. Međutim, umesto da se oslanjamo na lične ukuse, odgovor nude brojke.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar