FOTO: Rundek sa ekološkim aktivistima kod Kraljeva u odbrani reka

Kantautor Darko Rundek i aktivista Aleksandar Jovanović Ćuta zapevali su na mestu gde je predviđeno da se izgradi mini hidro-elektrana, nedaleko od Kraljeva.
FOTO: Rundek sa ekološkim aktivistima kod Kraljeva u odbrani reka
Foto: 021.rs
On je to učinio zajedno sa još nekoliko ekoloških aktivista i time još jednom stao u odbranu reka u Srbiji.
 
Rundek je podelio i video snimak iz Kraljeva, na kojem se nalazi zajedno sa ekološkim aktivistima na jednoj mini hidrocentrali sa članovima benda i novinarima.
 
On je bio sa aktivistom Aleksandrom Jovanovićem Ćutom i zapevao na reci čuvenu pesmu "Aj Karmela".
 
 
"Jutro na jednoj minihidrocentrali u blizini Kraljeva sa bendom, aktivistima, Ćutom i RTS-om", naveo je Rundek.
 
Okupljeni na reci drže i transparent "Ko vodu brani na dobroj je strani".
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Sremac

    14.07.2021 12:18
    eh da mi je doživeti da vidim da Bora Čorba ili Nele Karajlić modelira pregovore između vlade Slovenije ili Hrvatske i aktivista xy.
  • Vampir

    14.07.2021 11:54
    Veliki Rundek
  • Analiticar

    14.07.2021 10:51
    Ali Cuta je novi Preletacevic Beli to znamo?satelit stranke i kandidate na izborima aktuelna vlast ce sve vestije da kamuflira

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Poznati

Vudi Alen objavljuje prvi roman

Prvi roman američkog filmskog stvaraoca Vudija Alena trebalo bi da bude objavljen kasnije ove godine u izdanju nezavisne izdavačke kuće Swift Press.