Mask: Džordž Soroš mrzi čovečanstvo

Američki milijarder Ilon Mask optužio je Džordža Soroša da "mrzi čovečanstvo".
Mask: Džordž Soroš mrzi čovečanstvo
Foto: Beta/AP
On je na Tviteru uporedio Soroša sa mutantom Magnetom, jednim od glavnih zlikovaca u Marvelovim stripovima, prenosi Njuzvik.
Novinar Brajan Krasenštajn odgovorio je vlasniku Tvitera, rekavši da je Soroš preživeo Holokaust i da ga neprestano napadaju zbog njegovih "dobrih namera".
Mask je reagovao, poručivši da Krasenštajn pretpostavlja da Soroš ima dobre namere.
 
"To nisu dobre namere. On želi da nagriza samo tkivo civilizacije. Soroš mrzi čovečanstvo", poručio je Mask.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Vule

    17.05.2023 09:18
    Ovo se kod nas pricalo jos pre 25 godina.
  • grijač

    17.05.2023 08:28
    1. To što je neko preživeo Holokaust ga ne čini automatski dobrim čovekom

    2. Sad će Srbi da mrze Ilona, jer im je srušio iluziju da ovaj mrzi i želi da satre vaskoliko srbstvo. Ispade da zapravo ne diskriminiše na nacionalnoj osnovi i da zapravo mrzi sve podjednako :D
  • ...

    17.05.2023 07:50
    Pretpostavljam da je Mask Srebrni Letac?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Zabava - Poznati

Fredi Merkjuri dobio svoju kovanicu

Britanska kraljevska kovnica odlučila je da oda počast Frediju Merkjuriju, frontmenu rok grupe Kvin, novim kovanicama sa njegovim likom za koje je muzičareva sestra rekla da bi mu mnogo značile.

Mišel Obama: SAD nisu spremne za predsednicu

Bivša prva dama Sjedinjenih Američkih Država Mišel Obama izjavila je u razgovoru objavljenom na njenoj YouTube stranici da zemlja još nije spremna za ženu predsednicu, dodajući da je SAD potrebno još mnogo da sazre.

Papa ugostio filmske umetnike, među njima i Kusturica

Papa Lav je priredio audijenciju za grupu filmskih stvaralaca i tom prilikom rekao da se bioskopi bore za opstanak i da bi trebalo više učiniti kako bi se zaštitili i sačuvalo zajedničko iskustvo gledanja filmova.