Nemac pijan vozio 12 kilometara u suprotnom smeru na auto-putu

Nemačka policija u četvrtak uveče zaustavila je pijanog vozača koji je auto-putem u saveznoj državi Hesen vozio u suprotnom smeru više od 12 kilometara.
Nemac pijan vozio 12 kilometara u suprotnom smeru na auto-putu
Foto: Pixabay
Policija je saopštila da je 52-ogodišnjeg muškarca na pogrešno skretanje i vožnju u kontrasmeru navelo blokirana raskrsnica Manhajm-Sandhofen.
Vozač je zaustavljen nakon što je u smeru ka Frankfurtu vozio više od 12 kilometara. Na sreću, nije uzrokovao nesreću niti napravio bilo kakav incident. Policija je pojasnila da je vozač pogrešno skrenuo jer je bio alkoholisan, što je utvrđeno vađenjem krvi.
Odmah mu je oduzeta vozačka dozvola i protiv njega je pokrenut postupak. 
 
Očevici su zamoljeni da se jave policiji koja prati stanje u saobraćaju u južnom Hesenu.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Magazin

VIDEO: Pijan vozio dečji "Barbi" autić, pa kažnjen

Kanadski mediji izveštavaju o nesvakidašnjem incidentu u kom je muškarac, obučen u majicu s natpisom "Učinimo to na najgluplji mogući način", seo za volan dečjeg električnog automobila i krenuo u kupovinu pića.