Nesvakidašnji incident dogodio se u avionu koji je išao od Belfasta do Edinburga, kada je putnica iz čista mira počela da viče na ostale putnike, govoreći im da će da umru, a usput je i namerno kašljala na njih, preneo je danas "Dejli mejl".
Foto: Pixabay
Žena je izbačena iz aviona u nedelju posle skandala koji je napravila, a problemi su počeli kada su joj članovi posade rekli da stavi masku zbog virusa korona.
Incident je zabeležen kamerom, gde se vidi i čuje kako psuje i viče "umrite".
"Živite život. Svi će umreti jednog dana, znate li to? Svako umire. Da li je reč o koroni ili ne, ali jasno je da je samo smrt siguran posao", vikala je svom jačinom.
Jedan od članova posade je potom pobesneo i rekao joj da napusti avion, što ju je još više naljutilo.
"Nadam se da ćes umreti, kopile jedno, nadam se da ćes umreti", vikala je i počela da kašlje na putnike.
Portparol kompanije IziDžet je potvrdio da je došlo do incidenta u njihovom avionu.
"Tačno je da je policija morala da interveniše na letu od Belfasta do Edinburga kada se putnica ponašala vrlo neprijatno. Prema pravilima EASA (Evropska agencija za bezbednost vazdušnog saobraćaja), svi putnici sada moraju da pokriju lice maskama tokom ukrcavanja, iskrcavanja i leta, osim kada jedu ili piju. Ovakvo ponašanje se ne može tolerisati", rekao je portparol.
Strasno koliko je neodgovorna, zbog ovakvih cu ja iznajljivati privatni avion preko Royal Charter Service-a kad budem morao da putujem.Salim se nemam ja tih para.
Mogu da skinu maske dok jedu i piju. Znači mogu ceo let da žvaću i žvalave i otežu sa vraćanjem maske na lice. Na kratkim letovima je dovoljna čaša vode i ajd zdravo.
Tipican anti-korona dron, ima ih i ovde previse. Pazi, smeta im da nose masku? Sta bi bilo da nose gas-maske kao nekad u vojsci? Kinezi i Japanci nose maske ionako, i mi treba da ih nosimo zbog zagadjenja i da nije virusa. Al' jednostavno neke dileje pronesu glas po Youtubu kako maska sprecava kiseonik i slicne nebuloze i onda dronovi krenu da veruju, ali ne veruju svim doktorima i naucnicima na svetu.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Vlasti Venecije realizovale su davnašnju ideju o konstrukciji mosta kojim bi pešice moglo da se dođe do ostrva San Mikele gde su sahranjene ličnosti poput pesnika Ezre Paunda, kompozitora Igora Stravinskog.
Postoji više zdravstvenih stanja koja se smatraju rizičnim za putovanje avionom, jer promene vazdušnog pritiska, nivoa kiseonika i ograničeno kretanje tokom leta mogu izazvati komplikacije ili pogoršati postojeće tegobe.
Veliki egipatski muzej (GEM) u Kairu svečano je večeras otvoren spektakularnom ceremonijom i muzičkim performansom koji su trajalli više od dva sata, a otvaranju je prisustvovalo 79 zvaničnih delegacija iz inostranstva.
Posle dve decenije iščekivanja i brojnih odlaganja, u subotu će biti otvoren Veliki egipatski muzej, u kojem je akcenat stavljen na drevnu egipatsku civilizaciju.
Projekat "Mars V" namenjen turistima koji je osmišljen da simulira život na Marsu, predstavlja jednomesečni izazov preživljavanja duboko u mongolskoj pustinji Gobi, a prvi učesnici očekuju se do 2029. godine.
U Zapadnom Pacifiku, severno od Indonezije i istočno od Filipina, smestila se ostrvska država Palau - arhipelag sa više od 300 ostrva, netaknutim tirkiznim vodama i bujnim tropskim šumama.
Turisti koji su uplatili paket aranžman imaju pravo na punu naknadu novca ako im nisu obezbeđene ugovorene, obećane i plaćene usluge, ili su bile tako loše da su obesmislile celo putovanje, presudio je najviši sud EU.
Najposećeniji muzej na svetu ponovo je otvoren u sredu, prvi put otkako su četiri muškarca u nedelju provalila u galeriju Apolon i odnela nakit iz Napoleonovog doba vredan 88 miliona evra.
Od početka primene novog Sistema evidentiranja ulazaka i izlazaka iz država-članica EU (EES) 12. oktobra, iskustva prevoznika na međunarodnim linijama pokazuju da putnici moraju imati puno strpljenja.
Prvi put u 20-godišnjoj istoriji Henli pasport indeksa, američki pasoš je u potpunosti ispao sa liste top 10 i zauzima 12. mesto jednog od nekoliko indeksa koji mere "moć" pasoša.
Antički hram Partenon na Akropolju od juče je prvi put u poslednjih 20 godina bez građevinskih skela, što omogućava građanima Atine i turistima da uživaju u nesmetanom pogledu na ovaj spomenik.
Nekada tajni prolaz u Koloseumu, nazvan po zastrašujućem starorimskom caru koji se pojavljuje u holivudskom blokbasteru "Gladijator", prvi put je otvoren za javnost.
Zbog velikog broja turista, kuće i javne zgrade u Amsterdamu pretvorene su u smeštaje za izdavanje, trotoarima jedva može da se prođe, lokalne prodavnice poznate decenijama, menjaju namenu u prodavnice suvenira.
Aerodrom u Minhenu počeo je postepeno da nastavlja letove jutros od 7.00 časova, nakon što su sinoć primećeni dronovi u blizini vazdušnog prostora primorali službe da odlože rane subotnje polaske.
Popularno holandsko turističko selo Zanse Skans, poznato po svojim istorijskim vetrenjačama i tradicionalnoj holandskoj arhitekturi, od proleća 2026. godine uvodi naplatu ulaza za sve posetioce.
Komentari 4
Sasa
Bezveze
strasno
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar