Problem za građane koji idu u Grčku: U ponedeljak štrajk na tri granična prelaza

Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije saopštilo je da je za ponedeljak, 27. jul, najavljen štrajk carinika.
Problem za građane koji idu u Grčku: U ponedeljak štrajk na tri granična prelaza
Foto: 021.rs
Oni će štrajkovati na grčkim graničnim prelazima Evzoni (Bogorodica), Dojrani (Dojran) i Niki (Medžitlija).
Kako se navodi u saopštenju, prema informacijama dobijenim od nadležnih organa Grčke, u periodu od pet do devet časova po makedonskom vremenu (od šest do 10 časova po grčkom vremenu), putnička vozila biće propuštana na svakih 10 minuta, dok će teretni saobraćaj biti potpuno obustavljen za ulazak i izlazak iz Grčke.
Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije istaklo je da će preduzeti sve mere i staviti u funkciju sve ljudske i tehničke kapacitete.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Milan NS

    26.07.2026 07:39
    Dačić
    obuko kravatu i krenuo na Evzoni da im otpeva nešto domaće

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Život - Putovanja

Štrajk grčkih carinika najavljen za ponedeljak

Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije saopštilo je danas da je za ponedeljak, 27. jul, najavljen štrajk carinika na grčkim graničnim prelazima Evzoni (Bogorodica), Dojrani (Dojran) i Niki (Medžitlija).

EES sistem na granicama zbune i jednojajčani blizanci

Novi digitalni granični sistem Evropske unije (EES) pogrešno je povezao jednojajčane bliznakinje, nakon čega je jedna Britanka zadržana na granici, jer je sistem pokazao da nije evidentirala izlazak iz Šengenske zone.

Kopenhagen proglašen najboljim gradom za život

Kopenhagen je drugu godinu zaredom proglašen za grad sa najboljim kvalitetom života na svetu, prema godišnjoj listi koju je objavila istraživačka jedinica britanskog časopisa "Ekonomist".