Autor: Tanjug

Život
30.07.2025.
05:18
Policija je u naselju Polihni u Solunu otkrila 11 ježeva u napuštenoj prikolici, za koje se sumnja da su bili namenjeni za ljudsku ishranu, uprkos tome što je ta vrsta zaštićena zakonom.
  • Priroda

    30.07.2025 11:52
    Meni
    Ljudi su zlo. A i svašta jedu.
  • Србин пише ћирилицом

    30.07.2025 10:55
    Ја и не знам колико сам овог лета видео згажених јежева на локалном путу! За све ове године није било колико сада!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna