Ukradena tijara sa 367 dijamanata vojvotkinje Hilde

Tijara od zlata i platine, ukrašena sa 367 dijamanata, koja je pripadala vojvotkinji Hildi fon Baden, ukradena je iz nemačkog muzeja, saopštila je policija u toj zemlji.

Kako je navela kriminalistička policija Baden-Virtemberga, krađa tijare, čija se vrednost procenjuje na 1,2 miliona evra, iz muzeja u Karlsruheu otkrivena je 29. aprila.

Policija traga za svedocima koji su primetili nešto neobično u vreme krađe.

Tijara je ukradena iz zaključanog kabineta u kraljevskoj sobi u muzeju. Pripadala je vojvotkinji Hildi fon Baden, koja je živela od 1864. do 1952.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • miki

    09.05.2017 15:43
    A,od koga ju je ona ukrala? Zna li se?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet