Umesto srušenog mosta u Đenovi grade čelični

Bord privatne kompanije pod čijom kontrolom je srušeni vijadukt u Ðenovi saopštio je da može da izgradi novi čelični most.
Zamena stare strukture bila bi gotova u roku od osam meseci.
 
Bord je na današnjem vanrednom sastanku, nedelju dana nakon tragedije u kojoj su 43 osobe poginule, odlučio da će novi vijadukt biti izgrađen od čelika "u skladu sa najmodernijim standardima". 
 
Kompanija će platiti oko 500 miliona evra za obnovu vijadukta, a u međuvremenu, platiće i za nove puteve kako ne bi došlo do velikog poremećaja u saobracaju.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Kleopatra

    22.08.2018 09:43
    Banana država, banana sve
    Kompanija pogrešila, kompanija plaća. A šta ćemo sa našim investitorom iz Dositejeve koji je gradio bez dozvola? Hoće li taj išta da plati?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Danas parlamentarni izbori u Bugarskoj

U Bugarskoj se održavaju prevremeni parlamentarni izbori, na kojima više od 6,5 miliona birača ima pravo glasa i bira između 24 političke formacije - 14 stranaka i 10 koalicija.

Većina Britanaca bi nazad u Evropsku uniju

Kada bi morala da bira, većina Britanaca bi prednost dala povratku u Evropsku uniju u odnosu na druge oblike odnosa s Unijom, pokazao je novi izveštaj, koji je u subotu prenela nemačka novinska agencija dpa.

Iran bez interneta 50 dana

Blokada interneta u Iranu, koju je nametnuo režim, traje sedam nedelja, objavila je danas grupa za monitoring na internetu NetBlocks.