Apelacioni sud u Beogradu je, posle održane sednice veća, 2. novembra ove godine, potvrdio presudu Višeg suda kojom su Aleksandar Erceg i Dušan Sedlar oslobođeni optužbi. Prema okrivljenom Mladenu Nebrigiću postupak je obustavljen zbog smrti. Potvrđena je i presuda kojom je Draženko Nikolić osuđen uslovno na pet meseci zatvora sa rokom provere od dve godine.
Kada su u pitanju ostali okrivljeni, njih sedmorica, koje je Viši sud 2015. godine osudio na uslovne kazne zatvora zbog paljenja američke ambasade, Apelacioni sud je doneo odluku o ukidanju presude i vraćanju postupka na ponovno suđenje.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 3
Eh
neko
organizator
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar