Ljubičanović tvrdi da je napadnut i najavljuje prijavu Javnobeležničkoj komori. Rafailović je, s druge strane, već podneo prijavu Advokatskoj komori Beograda, navodeći da je Ljubičanović fizički nasrnuo na njega i zaposlene.
Advokat Ljubičanović je obavljao dužnost zastupanja naslednika u ostavinskom postupku i prilikom ovog incidenta su mu nanete povrede oka, ruke i noge. Nakon pregleda u Urgentnom centru, utvrđeno je da su u pitanju lake telesne povrede.
Napad na advokata je, prema njegovim tvrdnjama, izvršilo osoblje zaposleno u kancelariji beležnika zbog nesporazuma oko upisa imovine ostavioca u zapisnik.
Ljubičanović je sekretar Upravnog odbora Advokatske komore Beograda i najavio je podnošenje krivične prijave policiji protiv izvršilaca napada, kao i prijave Javnobeležničkoj komori i Ministarstvu pravde. S druge strane, beležnik Zoran Rafailović je medijima dostavio prijavu koju je protiv Ljubičanovića podneo Advokatskoj komori Beograda i u kojoj tvrdi da je advokat napravio incident kada nije uvažen njegov zahtev da određena imovina uđe u sastav zaostavštine.
Rafailović tvrdi da je Ljubičanović vikao i pretio njemu i zaposlenima u kancelariji, a zatim je i fizički nasrnuo na njih.
Ljubičanović, kako tvrdi, nije imao punomoćje za zastupanje u konkretnom slučaju, već mu je dozvoljeno da prisustvuje ročištu kao pravni savetnik stranaka. "O svemu navedenom mogu svedočiti napred pomenuta lica, svi zaposleni u javnobeležničkoj kancelariji i još najmanje dvadeset prisutnih stranaka", navodi se u prijavi koju je Rafailović podneo protiv Ljubičanovića.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 5
Kaćanka
Pupi
Boki
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar