Telo je našao njegov rođak Ž. B. Naime, čovek je kroz prozor video da Branko ležu u kuhinji i pozvao policiju, hitnu pomoć i vatrogasce koji su obili vrata i tada je utvrđeno da je Branko mrtav i da ima rasekotinu na vratu.
Vrata kuće su bila zaključuna, a u kući su isprevrtane stvari.
Ubijeni Branko je početkom 90-tih godina izbegao iz Osijeka. Nije se ženio, a do pre godinu dana živeo je sa majkom, koja je preminula.
OBRATI PAŽNJU! Osvežili smo platformu sa muzičkim kanalima, a preko koje možete slušati i Radio 021. Preporučujemo vam novu kategoriju -
LOUNGE, za baš dobar užitak i relax tokom dana. Vaš 021!
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar