Voša porazom završila ligaški deo sezone

Rukometaši Požarevca savladali su ekipu Vojvodine rezultatom 34:31 na Slanoj bari u poslednjem 22. kolu ligaškog dela sezone.
I ovaj meč, kao i prošli kada su izgubili od Metaloplastike, za Novosađane nema takmičarski značaj.

Voša je dobila prvo poluvreme sa 19:16, ali je u nastavku meča odigrala dosta loše. Šef stručnog štaba Božo Rudić priliku je pružio mlađim prvotimcima, pa je u crveno-belom dresu debitovao i 15-godišnji Jovica Nikolić.

Najraspoloženiji za igru bio je Orbović sa 10 postignutih golova, a odmah iza njega je Đukić koji je sedam puta tresao mrežu protivnika.

Vojvodina se okreće plej-ofu koji počinje 1. aprila, u kom će se Lale boriti za novu šampionsku titulu.