Som je dugačak oko metar i po i prvi put je viđen pre oko godinu dana.
Agencija DPA je prenela da su gradske vlasti danas saopštile da su pronašle profesionalnog ribara koji treba da uhvati ribu ali da ugovor još uvek nije sklopljen.
Grad planira da neželjenog gosta uhvati živog i pusti u neko privatno jezero, ali pre toga se mora osigurati da som ne pobegne u tekuću vodu kao i da novi dom bude odgovarajući za njegovu vrstu.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 5
Krmenadla sa Podbare
Alexandar
Pawlle
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar