Autor: BBC News na srpskom

BBC
11.12.2021.
10:49 > 11:00
Povlačenjem Zakona o eksproprijaciji i izmenama Zakona o referendumu, vlasti su ispunile osnovne zahteve ekoloških organizacija, ali neke od njih najavljuje nove blokade saobraćajnica.
  • Milos

    11.12.2021 14:53
    A vidi ovo...
    2004.godine dozvoljeno da Rio Tinto vrsi analize zemljista.
    Narod prodao imanja... A mi da idemo na proteste jer su legitimno kupili zemlju?! Pa cekaj, zasto su prodali naši zemlju?
    Drugo da su ovi došli i oteli !!!
    A ovako, neko ušao u lovu i prst u uvo, pokupovao stanove po BG, a mi da se sad borimo...
  • Prave me ludim

    11.12.2021 12:10
    Ja idem na protest jer sam video SNS batinase koji tuku narod sa motkama, a na tv-u su uporno Vucic, Brnabic, Vulin mi objasnjavali da ja to nisam video, nego da je bilo obrnuto. Cisto da pokazem da neko ko pokusava da me pravi ludim, ne treba da obavlja javnu funkciju. Zbog te lazne izjave gde su batinase iz svoje stranke opravdavali, a narod nazvali fasistima, Vucic , Brnabicka i Vulin bi na Zapadu bili uhapseni, i zauvek im bilo zabranjeno bavljenje politikom, ova laz im ne sme proci.
  • Bata

    11.12.2021 11:34
    Dokazi
    Sve dok vlada ne dokaze na delu da rio tinto odustaju od
    Ugovor i da nema rupa u novom zakonu ne odustajati od demonstracija.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna