Autor: BBC News na srpskom

BBC
01.03.2022.
13:54 > 14:00
Zapadni Balkan pod posebnom je lupom Evropske unije, kako se kriza u Ukrajini pogoršava.
  • Crveni

    02.03.2022 13:09
    Ne znam za nas al Rusija možda još večeras uđe u Evropsku uniju, daj bože.
  • Marko

    01.03.2022 21:05
    Deset godina ne mogu da udju u uniju,a neznam i sta ce radimo tamo,kada svi polako izlaze iz nje.
    Pre ce Rusija da udje nego mi.
    Rusi ulaze bez odobrenja,nisu bipppp kao mi Srbi.
  • Mile rent-a mozak

    01.03.2022 16:25
    Ovoj vlasti su predpristupačni fondovi EU, omogućili nekontrolisano bogaćenje, zamlaćivanje kvazi - evroparlamentaraca ( koji su u rangu prethodnog sastava Skupštine), umrežavanje i kombinovanje sa svim mogućim pranjem novca od belosvetskih hoštaplera... Tako da kao nzs za vlast sns +sps+sateliti, se uzima parametar volim evropske pare, i rusko-kineski komunizam.
  • w/e

    01.03.2022 16:20
    nikako
    Kako ce uticati? I sa konfliktom u Ukrajini i bez, necemo nikada uci u EU. Ne zato sto ne ispunjavamo uslove, vec jer nismo u nato-u i imamo neprijateljski stav iz EU po pitanju Kosova. Bugarska, Rumunija i Hrvatska podjednako lose ispunjavaju uslove za ulazak u EU, pa su ipak nekako tamo.
  • Neoplanta

    01.03.2022 15:04
    Sve ce se odluciti 3.aprila! Ako mi nismo sposobni da se oslobodimo zla, onda za bolje i nismo!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna