Autor: BBC News na srpskom

BBC
14.04.2022.
19:41 > 20:00
Britanski pevač i pesmopisac Ed Širan oslobođen je optužbe za plagijat. Ali on nije jedina zvezda koja je završila na sudu zbog svoje pesme. Evo pregleda nekih od najslavnijih slučajeva muzičkih tužbi do danas.
  • Cole

    15.04.2022 11:07
    Naravno
    Kralj svih kraljeva plagijata. GB.
  • Plagijator

    15.04.2022 10:05
    Ma nema šanse
    Ja ipak mislim da su Princ i UB40 pokrali sarajevskog plagijatora.
    Xexexeexexeexxex!
  • pastir

    14.04.2022 20:32
    Kada bi ovde postojala objektivna zaštita autorskih prava, jedan poznati sarajevski plagijator bi odavno bankrotirao.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna