Autor: FoNet

Info
06.03.2020.
18:50
Članovi akademske zajednice Akademska akcija uputili su Regulatornoj agenciji za elektronske medije (REM) zahtev za razrešenje članova Upravnog odbora Radio-televizije Srbije i zatražili zabranu emitovanja informativnog i političkog programa televizija Pink, Hepi i Studio B.
  • ggt

    06.03.2020 20:27
    OK, kvalitet ovih kanala na stranu, sve je jasno. Ali, kakvi su ovi akademici ako veruju da ce ova njihova akcija bilo sta da promeni.
  • Novica

    06.03.2020 20:21
    Dok je ovog mafijasko-autorativnog rezima to se nece desiti. Ostaje samo da se nadamo da ce neko u buducnosti izvrsiti konfiskaciju imovine Pink, Happy TV, Studio B, Mitrovica, Peconija... i naravno odgovarajuce sudjenje. Samo da ne bude prevrat kao 5 Oktobra.
  • Nn

    06.03.2020 19:22
    Trajno zabraniti!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna