Autor: Tanjug

Info
23.03.2021.
21:49 > 21:53
U Srbiju je stiglo ukupno 5.800 novog leka za kovid19 američkog proizvođača Elaj Lilija, kaže direktorka Republičkog fonda za zdravstveno osiguiranje (RFZO) Sanja Radojević Škodrić.
  • Dragan.

    24.03.2021 09:03
    Vakcine.
    Vakcine jesu manje efikasne, ali sprečava teži oblik.
  • Lidia

    23.03.2021 23:18
    istine radi
    Treba reci da lek ovog tipa nije carobni stapic, da se ne daje svima, vec onima koji upadnu u citokinsku oluju (ukoliko se radi o leku iz grupe monoklonskih antitela ciji je uvoz nedavno najavljen), da jetra pacijenta mora biti u odlicnom stanju i da nakon prelezane korone pacijent mora minimum 6 meseci da se cuva svake druge infekcije.

    Vakcina vam je komfornija, bezbednija i sa izvesnijim pozitvnim ishodom.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna