Autor: Tanjug

Info
25.05.2025.
05:58
Nesvakidašnja nesreća dogodila se u Italiji kada je buldožer usmrtio ženu tokom radova na plaži u blizini grada Ravena, a vozač je uhapšen zbog ubistva iz nehata, preneli su italijanski mediji.
  • Predsednik

    09.06.2025 16:05
    Naslov
    U Srbiji,u Novom Sadu padom nadstrešnice je pobijeno 16 nevinih građana i dan danas za to niko ni ne pomišlja ne da odgovara već ni da se izvini..pokaje.Rugaju se građanima koji drže poštu svojim komšijama.
  • D

    25.05.2025 21:37
    .
    U Novom Sadu na Štrandu (desno od mosta), lik je bagerom kopao pesao i bacao ga na gomilu, dok se dete igralo na toj istoj gomili par metara dalje.
    Bagerista ništa.
    Roditelji ništa.
    Mi skrenuli pažnju svima i ništa.
    Štrand ništa.
    Sve ništa dok ne bude nešto.
    Ćacilend na obe strane.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna