Info
13.08.2025.
17:58 > 17:59
Pakleno je toplo ovih dana, maksimalne dnevne temperature prelaze i četrdeset stepeni Celzijusa.
  • Cc

    14.08.2025 07:27
    Mi ljudi i sunce cemo iscrpeti do kraja.
  • Sesula

    14.08.2025 04:40
    Nelogicno
    Nelogicno da bi se panel kretao.On bi trebalo da bude na istom mestu okrenut prema suncu.A Zemlja se okrece i menja polozaj u odnosu na Sunce.Toliko .Zemlja se okrece i svi paneli se okrecu zajedno sa njom.Jedino ako se stavi u orbitu on moze da stoji u mestu okrenut 24 casa prema Suncu.
  • Ica

    13.08.2025 22:23
    Ica
    Dajte je SNS/SPS obračunava ce je skuplje od ove!
  • Anonimus

    13.08.2025 21:52
    Zanimljivo štivo, da se i raja u Srbiji upozna sa onim šta se radi u svetu.
  • Стева Ланчушки

    13.08.2025 21:23
    Ми још ложимо угаљ да би
    Добили струју?! А и то министри типа 'газда печењаре - оскаров друг' успеју да покваре. Немамо право да мудрујемо о овој теми док имамо овако примитивну и нестручну власт! Прво доле са назадним картелом а онда све остало напред!
  • Građanin

    13.08.2025 18:51
    Pitanje
    Da li je neko napravio računicu u kojoj meri će se planeta dodatno zagrevati "dodavanjem" ove energije iz kosmosa?
    Nema efekta staklene bašte, ali se direktno uuvodi dodatna energija u eko sistem planete. Ko zna koliko je to?
  • Naučnik

    13.08.2025 18:15
    Radim na otkriću Tesline tajne - konvertora koji bi još uvek od zvanične nauke nepriznatu i nepoznatu vrstu energije, koja se nalazi u prostoru svuda oko nas, pretvorio u neograničene količine električne energije i to besplatno i na veoma jednostavan način.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna