Autor: 021.rs

Info
12.12.2025.
08:07
Srbija nastavlja da radi na širenju mogućnosti za snabdevanje energentima iz različitih pravaca, a završava se i razdvajanje u gasnom sektoru, kazala je ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović.
  • Bokoni

    12.12.2025 10:00
    Ministarka rado razgovara sa Svetskom bankom, EBRD i svima koji hoće da daju kredite, a voli i da potpisuje razne memorandume, sporazume, ugovire, dogovore.
    "Rezultate" ćemo videti, ako ne za dve godine, onda za dve decenije, možda.
  • Novi Sad

    12.12.2025 09:56
    tebe
    ...ne vole!
    A o kvalitetu gasa ne treba ni govoriti - uvaljujete ljudima vazduh (već jako dugo) i naplaćujete papreno!!!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna