Autor: Beta

Info
14.01.2026.
19:45 > 19:24
Ministar kulture Nikola Selaković izjavio je da "nema ni trunčice korupcije" u slučaju Generalštab, u kom je Tužilaštvo za organizovani kriminal podiglo optužnicu protiv njega i još tri osobe.
  • XzX

    14.01.2026 21:18
    Ne pomaže
    Uprpio se "cenjeni" ministar pa štekće bez reda i veze, u nadi da će mu to pomoći.
  • Perica

    14.01.2026 20:53
    I tako govori jedan ministar u vladi srbije. A čudimo se kad neko u komšiluku lupa gluposti. Ovo nije dno dna, ovo je put kojim srbija ide u propast. KK Partizan je primer propasti kada nešto preuzme sns kadar.
  • Trole

    14.01.2026 20:45
    Kako neko može biti ovoliko odvratan?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna