Autor: 021.rs

Info
18.01.2026.
13:31
Somborska policija uhapsila je N. P. (21), odgovorno lice privrednog društva "Mesokomerc" iz okoline ovog grada, zbog proizvodnje i stavljanja u promet škodljivih proizvoda i nedozvoljene trgovine.
  • Janko

    18.01.2026 15:19
    Klinac od dvadeset godina sam ovo organizovao? Pre će biti da mu je neko namestio da padne
  • Bananamen

    18.01.2026 14:41
    @robot
    Malo si pozurio da nas sve redom proglasis za marvu. Komentari se ne odobravaju za sve vesti u istoj kolicini i brzini, posebno vikendom.
  • Robot

    18.01.2026 14:29
    Ni jedan komentar
    Ne zanima vas ovo?
    Nije vam važno?
    Ne kupujete meso?

    Koja ste marva.
  • Marko

    18.01.2026 14:20
    Nisu se sporazumeli
    Dali su prodavci na Najlonu i ostalim gradskim pijacama, prodavali bezbedno meso i ribu i ko to je za to odgovoran od nadleznih? Jedna lasta ne cini prolece.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna