Info
09.09.2014.
16:46
Minimalna zarada u Srbiji već dve godine nije menjana i iznosi 115 dinara po radnom satu, a sindikati smatraju da bi ona trebalo da se poveća na 137,9 dinara, a poslodavci da ona ne bi trebalo da se menja, jer se za to nisu stekli uslovi.
  • Takvi

    10.09.2014 12:18
    su
    Kod nas biznismeni. Za razliku od razvijenih zemalja gde se gleda da je radnik zadovoljan, samim tim I bolje radi, poslodavac će se odreći I skupocenih automobile, letovanja....sve dok ne krene posao koji može sve to da podrži.
    A kod nas da ja kao poslodavac imam sve kao da sam milioner a radnike ko j......ko neće da radi za siću naći ću ja drugog,a najbitnija stvar Vlada stoji iza njih I dozvoljava im da gaze radnike sa cast izuzecima.
  • Worker

    10.09.2014 07:11
    Užas
    Problem je što smo svi mi, izgleda, retardirani i dozvoljavamo da nam neki Atanackovic i korumpirani sindikalci odredjuje minimalnu cenu rada. Radim za 21000 i na ivici sam egzistencije, kao i veliki broj zapslenih sličnih meni. Mogu da zamislim kako žive ljudi koji ostanu bez posla.Sa tako malim primanjima čovek ne može da funkcioniše normalno.Samo za vrtic, za dvoje dece treba da se plati 6000, a gde su ostali računi, porezi...
    Koji je prag tolerancije normalnog čoveka, da uzme motku i premlati ove hoštaplere.
  • bs

    09.09.2014 21:28
    strasno
    Vazda vam malo bilo,majku vam alavu!Da mozete da ne placate i tih bednih 20000 majku vam j.... da vam j....

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna