Ukupno 1.200 dinara vredan je vaučer koji su radnice kraljevačkog Leonija dobile na poklon od firme za 8. mart, a taj iznos im je posle, kako tvrde, odbijen od plate.
Pronalazač, inženjer, novinar, inovator i pisac Vojislav Antonić, kojeg su mnogi nazivali "srpski Bil Gejts" otišao je 2017. godine iz Srbije sa 65 godina i priznaje da je ispunio svoj san.
Regionalna SafeJournalists mreža, koja predstavlja više od 8.200 medijskih profesionalaca na Zapadnom Balkanu, osudila je pretnje TV voditelju Ivanu Ivanoviću.
Nemanja i Ognjen Zečević, sinovi poslanika Zorana Zečevića iz Zavetnika, pretili su i fizički napali odbornika Srpske napredne stranke, na sednici Skupštine opštine Aranđelovac, preneli su mediji.
Predsednik opštine Žagubica Safet Pavlović, koji se našao u centru pažnje javnosti nakon što je pretio ekološkom aktivisti Ivanu Milosavljeviću, ponovo je ušao u obračun sa aktivistima i opozicijom.
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede objavilo je detaljno video uputstvo sa procesom prijavljivanja za subvencije koje po hektaru obradive zemlje iznose 9.000 dinara.
Ekološki pokret "Eko straža" pozvala je građane i organizacije da se 22. aprila u 12 časova, na Dan planete Zemlje, pridruže kampanji čišćenja Srbije pod nazivom "Zavrni rukave".
Tri osobe povređene su u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila jutros u Desimirovcu kod Kragujevca, potvrdili su za RTS u policijskoj upravi u tom gradu.
Predsednik SPS Ivica Dačić izjavio je da će "kao prvi čovek koalicije kojoj pripada i ministar Rade Basta" razgovarati s "koalicionim partnerima o daljim potezima prema njemu".
Član Predsedništva SNS Vladimir Đukanović naveo je da je siguran da predsednika Srbije i te stranke Aleksandra Vučića "neće sa vlasti skloniti opozicija, već će on sam otići".
Liste čekanja na Klinici za kardiohirurgiju Univerzitetskog kliničkog centra Niš ne postoje i nijedan pacijent koji prođe anesteziološku ambulantu neće čekati operaciju duže od pet do 15 dana.