Novosađani će uskoro ponovo moći da apliciraju za subvenciju za kupovinu bicikla. Grad upravo traži udruženje putem kojeg će podeliti zainteresovanim građanima po 10.000 dinara za novog dvotočkaša.
Nezavisno društvo novinara Vojvodine (NDNV) apelovalo je danas na kolege i koleginice da poštuju Kodeks novinara Srbije prilikom izveštavanja o ličnim tragedijama i samoubistvu.
Kovid bolnica prima sve više novih pacijenata, dok ambulanta na Novom naselju, koja je sada u celosti pretvorena u kovid centar sa 22 ekipe, ima i dalje veliki pritisak sa oko 350 pozitivnih dnevno.
Mesna zajednica "Ivo Andrić" ocenila je u primedbi na Generalni urbanistički plan da javna garaža kod kružnog toka koji spaja Bulevar Evrope i Bulevar cara Lazara, nije dobar projekat.
Jedna od najsavremenijih veterinarskih ambulanti u Srbiji nalazi se u okolini Novog Sada. Na spisak bogate ponude veterinarskih usluga upravo je dodala novinu - hitnu veterinarsku pomoć na terenu.
Stotinak Novosađana okupilo se u sredu uveče na platou ispred Spensa kako bi odali počast kantautoru Đorđu Balašević, koji je 19. januara održavao tradicionalne koncerte na Bogojavljensku noć.