Autor: Index.hr

Zabava
06.01.2026.
16:58
Reditelj filma "Titanic" iz 1997. godine Džejms Kameron otkrio je da smatra da bi uspeo da se spasi tokom potonuća broda.
  • Цврле

    06.01.2026 19:49
    Цврле
    Ја би као се пресвукао у неку жену зграбио неко дете и право у чамац. Жене и деца имају предност ваљда ? Да глумим неког хероја у тој паници страху … будимо објективни сваком је свој живот мијо и драгоцен.
  • Realista

    06.01.2026 15:17
    drž' se režije, Kami
    Znači da bi, pod uslovom da se dočepa palube, onako zajapuren skočio u vodu temperature 4*C, među svim tim otpacima i krhotinama, u svoj toj buci bi se drao (iako bi imao nekontrolisanu kontrakciju mišića pa i pluća) da ga pokupe u čamac kome je prioritet br.1 da se udalji od trupa broda i onda sedeo tako mokar sat vremena u čamcu na -10*C...?! Genijalan plan!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna